Оплата і доставка

Ви можете скористатись наступними методами оплати:

 • оплата післяплатою у відділенні Укрпошти Нової Пошти, або Інтайму під час отримання посилки.

 • переказ грошей на картку Приватбанку - оплата здійснюється шляхом переказу грошей на картку Приватбанку. Враховуючи низькі тарифи та розгалуженість філій Приватбанку, можна з впевненістю сказати, що даний метод оплати є одним з найдешевших. На цій сторінці Ви можете швидко знайти найближчу філію Приватбанку.
  Ви також можете переказати гроші через Приват24 або без комісії і реєстрації переказати гроші з карточки будь-якого банку тут.
  Реквізити для перерахунку коштів:
  Номер картки в Приватбанку: 5168 7573 6669 7847
  Ім'я: Курман М.С.

 • Оплата готівкою кур'єру

Важливо - метод оплати "переказ грошей на картку Приватбанку", передбачає, що Ви спочатку платите за посилку, а ми висилаємо її відразу ж після отримання оплати.
Напротивагу, якщо Ви обираєте оплату післяплатою, ми відразу висилаємо Вам посилку, а Ви оплачуєте її у своєму поштовому відділенні або у відділенні Нової пошти при отриманні. 

Для методу оплати післяплатою Ви можете вибрати доставку лише через Укрпошту або Нову пошту.

Вагаєтесь який метод оплати вибрати? Дозвольте дати Вам кілька порад.

Найдешевшим методом доставки на даний момент є доставка через Укрпошту. Комісія за післяплату (відправку грошей назад) на Укрпошті теж є найдешевшою серед поштових компаній.

Одним з найзручніших та найшвидших методів оплати і достаки є оплата післяплатою на Новій пошті. Вибравши "оплату післяплатою у відділенні Нової Пошти під час отримання посилки" та метод доставки "Нова пошта", Вам треба буде просто приїхати на склад Нової пошти у своєму місті, заплатити за посилку і відразу ж її забрати.

Найдешевим методом оплати є переказ грошей на карточку Приватбанку. Все що Вам треба зробити це просто прийти у найближче відділення Приватбанку, підійти до терміналу самообслуговування або прямо до каси і поповнити карточку. Комісія яку Ви при цьому заплатите банку буде менше 1%. Операцію перерахунку грошей на карточку можна також здійснити в банкоматах Приватбанку, або через Приват24.

В підсумку - найдешевше получається оплата на карточку Приватбанку і доставка на склад кур'єрської служби, наприклад Нової пошти.

Іншим зручним методом оплати є оплата післяплатою у відділенні Укрпошти. Вам не треба нікуди попередньо ходити. Ви просто платите за посилку у своєму поштовому відділенні при отриманні посилки. Комісія, яку Ви заплатите пошті за поштовий переказ, складає лише 5%. Даний метод вигідно використовувати для посилок малої ваги (до 2 кг). Більш важкі посилки вигідніше пересилати через кур'єрські служби, наприклад Нова пошта.

 

Ви можете вибрати серед наступних методів доставки:

 • Укрпошта (http://www.ukrposhta.com/)
 • Нова Пошта (http://novaposhta.com.ua/)
 • Інтайм (http://www.intime.ua/ )
 • Кур'єр в межах мікрорайону Левандівка
 • Кур'єр в межах міста Львів
 • Самовивіз з мікрорайону Левандівка за попередньою домовленістю.

Кур'єрська доставка в межах мікрорайону Левандівка - безкоштовна.

Вартість кур'єрської доставки в межах міста Львів розраховується наступним чином:

при вартості посилки від 500 грн - доставка безкоштовна;
при вартості посилки від 200 до 500 грн - 20 грн;
при вартості посилки до 200 грн - 30 грн.

 

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Ми оплатимо доставку Вашого замовлення через Укрпошту при замовленні продукції на суму від 500 гривень.

Ми також оплатимо доставку Вашого замовлення через Нову пошту (на склад Нової пошти) при замовленні продукції на суму від 1000 гривень та способі оплати на карточку Приватбанку або Кредобанку.

Акція діє до 31.08.2020.

 

Кошик