Запаска «Доктор Лоріс форте+» (лікувальний 3,2%) 100мл

Акційна ціна:
70,00 грн.

Ціна: 180,00 грн.

Об'єм: 100 мл.

Засіб для лікування та профілактики захворювань носа.

Препарат для зовнішнього застосування

Показання до застосування:

 • гострі і хронічні запальні захворювання носа, придаткових пазух і носоглотки;
 • всі види інфекцій при ураженнях слизової оболонки носоглотки;
 • профілактика захворювань носа і носоглотки: нежиті, застуди та ГРВІ; сезонної алергії і сухості слизової оболонки носа;
 • санація верхніх дихальних шляхів у вагітних у період передпологової підготовки, а також у годуючих матерів в період лактації;
 • підвищення місцевого імунітету слизової оболонки носа (особливо під час сезонних спалахів Грипу);
 • алергічний і вазомоторний риніти;
 • профілактика післяопераційних інфекційних ускладнень;
 • щоденна гігієна порожнини носа;
 • аденоїди;
 • гайморит;
 • простудні захворювання (Грип, ГРВІ).

Фармакологічні властивості

Нормалізує та підтримує в нормальному фізіологічному стані слизову оболонку носа. Розріджує слиз та його засохлі фрагменти, полегшує їх видалення з носових ходів. Екстраговані з лікувальних грязей Куяльницького родовища низькомолекулярні поліфункціональні органомінеральні поєднання гумінових кислот, а також унікальний набір мікро - та макроелементів, що входять до складу препарату покращують стан миготливого епітелію, надають протизапальну, розсмоктуючу, протинабрякну, десенсибілізуючу, біостимулюючу дію. Препарат підвищує опірність слизової оболонки носа до патогенних мікроорганізмів, стимулює місцевий клітинний, гуморальний імунітет та відновні процеси при ураженнях слизової оболонки носа. Руйнує стійкі вірусно-бактерійні асоціації при хронічному тонзиліті та інших ЛОР – захворюваннях у дорослих та дітей.

Спосіб застосування та дози:

Інтраназально (у носові ходи). Курсом один тиждень.

Дітям з 1-3 років по 2-3 уприскування у кожен носовий хід не менш 2-3 разів на день

Дітям дорослішим 3-х років та дорослим по 3-4 уприскування у кожен носовий хід не менш 4-6 разів на день. 

Вагітним, під час передпологової підготовки та годуючим матерям з метою підвищення імунітету та профілактики бактерійно-вірусних інфекцій, по 1-2 уприскування 3 рази на день.

 

Особливі вказівки: 

Не застосовувати спрей назальний дітям молодше за 1 рік через наявність небезпеки інфікування середнього вуха. Дітям до 3-х років уприскувати препарат в носові ходи з обережністю, з мінімальним натисненням на розпилюючу голівку дозуючого пристрою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 1 року.

 

Побічних дій препарату не виявлено.

Випадки передозування не відмічено. Взаємодії з іншими лікарськими препаратами не виявлено.

Допускається вживання з іншими лікарськими засобами при проведенні комплексної терапії.

Склад:

Повністю натуральний препарат. Ізотонічний розчин екстракту з лікувальних грязей Куяльницького лиману з очищеною йодованою водою. Щільність 1,0065 ± 0,0005 кг/м3. Містить в своєму складі унікальний складний органомінеральний комплекс біологічно активних речовин, екстрагованих з лікувальних грязей Куяльницького лиману, а також макро -та мікроелементи в природному співвідношенні.

Вміст макро –та мікроелементів (мкг/г сухої речовини):

Al - 0,78 мкг/г; B - 29,7 мкг/г; Ba - 0,99 мкг/г; Ве - 0,009 мкг/г; Br - 224000 мкг/г; Ca - 5998 мкг/г; Co -0,005 мкг/г; Cr - 3,79 мкг/г; Cu - 0,51 мкг/г; Fe - 23,67 мкг/г; I - 3320 мкг/г; K - 3697 мкг/г; Li - 3,988 мкг/г; Mg - 34250 мкг/г; Mn - 2,09 мкг/г; Na - 264700 мкг/г; Ni - 2,2 мкг/г; P - 21,3 мкг/г; S - 9,47 мкг/г; Si - 7,47 мкг/г; Sr - 277,6 мкг/г; Ti - 0,08 мкг/г; Zn - 0,55 мкг/г. 

Термін придатності:

12 місяців. Допускається наявність невеликої кількості нерозчинного осаду, який є хімічно інертним та не впливає на властивості препарату.

ПРОТЕРМІНОВАНИЙ ТОВАР

Використати до:

14.06.2019

Кошик