Пом'якшувач води без фосфатів і соди "ДАКОТРОН"

Вага: 900 грам

Продукція фірми ДакосБезпечний для людини і природи! 

Перший побутовий пом'якшувач води без фосфатів і соди "Дакотрон"

Захист-Автомат

  • Гігієнічний висновок МОЗ України №05.03.02-04/5846 18.02.2003

Призначення:

  • захист водонагрівальних елементів пральних та посудомийних машин від накипу (вапняного, компонентів фосфатних порошків)
  • пом'якшення води будь-якої жорсткості до рівня м'якої, що дозволяє покращитирезультати прання та виполіскування;
  • для активації та посилення дії пральних порошків при пранні, видалення запахів та плям, екологічної дезинфекції, відбілювання 

Інструкція по застосуванню 

 Витрати засобу при різній жорсткості води на 1 кг білизни або 5 л води
 м'яка середня жорстка дуже жорстка
Дакотрон-захист -

 1,5

чайні ложки

 1

 столова ложка

1,5

 столові ложки 

** жорсткість води в Україні: централізована водопровідна мережа- середня; артезіанська - середньо-жорстка; колодязна : в вапнякових грунтах-тверда; в чорноземах -середня, в пісчаних - м'яка.

Дакотрон - перший запатентований засіб, гігієнічно і екологічно безпечний, для пом'якшення води при пранні в машинах "Автомат", і захисту одягу, водонагрівальних елементів і деталей пральних і посудомийних машин від утворення накипу з кальцію, сульфатів і компонентів фосфатних порошків.

Біогенні речовини, особливо фосфор, викликають у водоймах інтенсивне розмноження цианових синьо-зелених водоростей, котрі знищують гідрофлору, утворюють хлороорганічні токсичні, канцерогенні і мутагенні сполуки.

Немала частина вини в цьому і на засобах побутової хімії які містять фосфати. А винуваті ми - споживачі. 

Цивілізовані країни законодавчо заборонили використання побутової хімії з фосфатами ще у 80-ті роки.

А в Україні продовжується отруєння води фосфатною побутовою хімієюв тому числі пом'якшувачами води. Результат: водойми України знаходятьсяв стані екологічної катастрофи; чистої води вистарчить менше ніж на 30 років; росте захворюваність начелення із-за забрудненої води (дані Міністерства екології).

Вперше безпечний для людини і пророди пом'якшувач води розроблений і виробляється по запатентованій в 150 країнах світу (WO 02/0774/-A1, Швейцарія), технології, не містить фосфатів та інших небезпечний компонентів. Роль пом'якшувача води виконують вирощені мінікристали, аналоги природних мінералів трона і термонатрита. Дані мінерали безпечні для Людини і Природи, ефективно пом'якшують і очищують (дезинфікують) воду.

Дякуємо що бережете Природу!

 

На основі аналогів природних мінералів трона і термонатріта

Зверніть увагу також на

інші товари з розділу "для прання".

Кошик